U bevindt zich hier:Start >> Socio-culturele verenigingen

Socio-culturele verenigingen

Hieronder vind je alle erkende Pepingse socio-culturele verenigingen terug met hun contactgegevens.

Amateurkunstbeoefening

Laetitia koor Heikruis
is een gemengd zangkoor dat bestaat uit vrouwen en mannen bestaande uit de 4 stemgroepen sopraan, alt, tenor en bas.

Meer informatie vind je op hun Facebookpagina: www.facebook.be/gemengde-zangvereniging-laetitia

Contactpersoon:
Chris Berghmans
chris.berghmans1@telenet.be

Toneel Cantimpré
is een toneelvereniging die jaarlijks een toneelstuk speelt in de 2 weekends voor de Paasvakantie.

Meer informatie vind je hier: http://www.cantimpre.be

Contactpersoon:
Germaine Pouillon
germaine.pouillon@telenet.be

Zangkoor Cantopé
is een gemengd koor uit Pepingen voor vrouwen en mannen (vanaf 16 jaar).

Meer informatie vind je hier: http://www.cantope.be

Contactpersoon:
Veerle Agneessens
veerle@cantope.be

Zangkoor O.L.V. Kerk Bellingen

Contactpersoon:
Anita De Coster
anita_de_coster@skynet.be

Heemkunde

Bellingahaim
is een vereniging die zich samen met de dorpsgemeenschap wil inzetten om de sociale, culturele en religieuze uitbouw van Bellingen en het landschappelijk en historisch erfgoed ervan te bewaren. Tevens zijn zij beheerder van het ontmoetingscentrum Ter Loo.

Contactpersoon:
Bart Desmet
bart.jf.desmet@gmail.com

Kunstverenigingen

GARPE
Garden Art People organiseert elke derde zondag van juli een tuinfeest in de Pepingse pastorietuin.

Contactpersoon:
Jean-Marie De Koker
jmdekoker@hotmail.com

PEP-IN-GEN vzw
is een kunstenaarscolletief die naast het organiseren van tentoonstellingen rond actuele beeldende kunst, ook uitstappen organiseert naar tentoonstellingen in binnen- en buitenland. Daarnaast organiseert de vereniging ook wandelparcours rond hedendaagse beeldende kunst in en rond Pepingen.

Meer informatie vind je hier: www.pep-in-gen.be

Contactpersoon:
Luk Wets
lukwets@skynet.be

KVLV

KVLV BEERT

Meer informatie vind je hier: www.kvlv.be/Beert

Contactpersoon:
Marie Josée Vanbellinghen
mariejoseevanbellinghen@gmail.com

KVLV BELLINGEN

Meer informatie vind je hier: www.kvlv.be/Bellingen

Contactpersoon:
Gilberte Derijcke
kvlvbellingen@hotmail.com

KVLV ELINGEN

Meer informatie vind je hier: www.kvlv.be/Elingen

Contactpersoon:
Lucienne Desmeth
lucienne.desmeth@hotmail.com

KVLV HEIKRUIS

Meer informatie vind je hier: www.kvlv.be/Heikruis

Contactpersoon:
Kathleen Meulepas
meulepas.kathleen@gmail.com

KVLV PEPINGEN

Meer informatie vind je hier: www.kvlv.be/Pepingen

Contactpersoon:
Rita Van Der Leenen
kvlvpepingen@hotmail.com

Muziekverenigingen

Concertband Theobaldus & Muziekatelier Allegro
muzikale opvoeding (notenleer- en instrumentlessen), opluisteren 11 juli viering, Kerstconcert, Sint-Cecilia feest, eetfestijn, …

Meer informatie vind je hier: http://concertbandpepingen.be

Contactpersoon:
Leon Roosens
lotslucienne@hotmail.com

Mep' It
percussiegezelschap voornamelijk op djembé en doundoun

Meer informatie vind je op hun Facebookpagina: https://www.facebook.com/MepIt

Contactpersoon:
Edwin Vanroy
edwin.vanroy@telenet.be

Pepingen Pipe Band
leren bespelen van doedelzak en drums, opluisteren van Drogostoet en allerlei festiviteiten, …

Meer informatie vind je hier: http://www.pepingenpipeband.be

Contactpersoon:
Bjorn Merens
info@pepingenpipeband.be

Onderwijsverenigingen

Ouderraad Hartentroef

Meer informatie vind je hier: https://www.hartentroef.be/ouderraad

Contactpersoon:
Linda Vandevelde
lindavandevelde@hotmail.com


Oudervereniging Vriendenkring Spring in ’t Veld

Contactpersoon:
Veerle Vandermeersch
veerle.vandermeersch3@telenet.be

Sociale verenigingen

Gezinsbond Beert

Meer informatie vind je hier: https://www.gezinsbond.be

Contactpersoon:
Raymond Barbé
gezinsbond.beert@telenet.be

Gezinsbond Bellingen - Bogaarden - Heikruis

Meer informatie vind je hier: https://www.gezinsbond.be

Contactpersoon:
Annie Sterckx
vick.godefroy@telenet.be

H.A.L.O club
organiseren kaartavonden en -tornooien

Contactpersoon:
Bart Timmermans
bart_timmermans@telenet.be

Het Orakel
organiseren lokale activiteiten zoals kooklessen, nieuwjaarsdrink, varken aan't spit, ginavond, ...

Contactpersoon:
Olivier Geerts
olivier.geerts@telenet.be

Hobbyclub Gouden Uurtjes

Contactpersoon:
Marie-Jeanne Claes
mjclaes@telenet.be

KWB Beert-Bellingen

Meer informatie vind je hier: http://www.kwbbeertbellingen.be

Contactpersoon:
Stefaan Meerts
stefaan.meerts@gmail.com

Vriendenkring Bibliotheek Pepingen

Contactpersoon:
Ann Vandamme
bibliotheek@pepingen.be